Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Suchowola: Zwłoki Łukasza Przybysza znaleziono tam, gdzie wskazał jasnowidz

Utworzony przez mazus, 9 marca 2010 r. o 16:54
Gość napisał:
Nie tak bez hukowy jak Ci sie dach załamał w oborze bo ciężaru zimy nie wytrzymał musiało być głośno !!!
wole zeby mi sie obora zawalila niz zeby sasiad z gory mnie zalal lub drugi z boku wzniecil pozar wielce panie hrabio, jakos sie nie pochwaliles wypowiedza i nie udowodniles ze z miasta pochodzisz. a zapewne polowa twojej rodzinki i tak ze wsi pochodzi tylko o tym zapomniales
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ela~ napisał:
zero kultury czepiaja sie wsi ale wies to tez ludzie tak samo miasto kazde z tych dwoch pojec ma plusy i minusy...odnaleziono cialo chlopaka chyba tak musialo byc kazdy ma swoj los gdzies tam zapisany :/ jeden maly blad i tak sie wlasnie moze skonczyc...wyciagnijmy wnioski ze jadadz gdzie by nie badz czy do corrado , pallazzo wilgi energy itd wszedzie trzeba na siebie uwazac, nie mozna obwiniac kogos nie majac dowodow, za tem pilnujmy sie a wlasciciele CC niech sie w konu wezma do roboty i zadbaja o bezpieczenstwo = solidna ochrona i kamery na ktorych nie bedzie problemu potem cokolwiek zobaczyc... i niech nie wpuszcaja tam DZIECI bo to tylko wstyd a potem sie dziwicie ze wypisuja i obrazaja tez ludzi ktorzy sa w porzadku...
Pamiętaj że właściciel odpowiada za swój teren a że ktoś wyszedł za niego to już nie jego interes.Ale wszyscy potem składają że to wina dyskoteki bo syn czy córka pojechał/a np. do CC suchowoli.I jak pisałaś nie czepiać się to nie wytykaj że tam zła ochrona itd.Jest ważniejszy tematniż jakieś koksy z 2 cm w spodniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie tak bez hukowy jak Ci sie dach załamał w oborze bo ciężaru zimy nie wytrzymał musiało być głośno !!!
Pasozytom ktorym sniegu z dachu sie nie chcialo ruszyc moze i sie zawalil, ty bys i tak zapewne tego nie ruszyl wiec gdybys mieszkal na wsi byl bys w podobnej sytuacji, na szczescie wiekszosc ludzi potrafi sie wykazac mysleniem i wiedza ze taki ciezar sniegu potrafi wywolac powazne szkody i umieja i potrafia zapobiec takim zdarzeniom. nie masz pojecia co to znaczy miec budynki obore stodole czy cos innego jezeli zaplacisz czynsz za mieszkanie , oplacisz ogrzewanie itd to co ty czlowieczku mozesz wiedziec o oboze i znajdujacym sie na niej dachu :! ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najczęściej zadymy szuka jednak mieszkaniec wsi nie oszukujmy się taka tradycja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waldek napisał:
wole zeby mi sie obora zawalila niz zeby sasiad z gory mnie zalal lub drugi z boku wzniecil pozar wielce panie hrabio, jakos sie nie pochwaliles wypowiedza i nie udowodniles ze z miasta pochodzisz. a zapewne polowa twojej rodzinki i tak ze wsi pochodzi tylko o tym zapomniales
Po pierwsze wieś powstała z osady tak samo jak miasto więc wszyscy jesteśmy równi .A wieśniak dla mnie to człowiek bez kultury!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dj.sql napisał:
Najczęściej zadymy szuka jednak mieszkaniec wsi nie oszukujmy się taka tradycja
jaka znowu tradycja? a zapomniales juz o prawdziwych miejskich kibicach??? oni to dopiero szukaja zadymy i co? faktycznie jak i na wsi tak i w miescie sa osoby ktore nie potrafia si opanowac i szukaja zaczepki co tu w gole porownywac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DANY napisał:
Po pierwsze wieś powstała z osady tak samo jak miasto więc wszyscy jesteśmy równi .A wieśniak dla mnie to człowiek bez kultury!!!
dobrze ze ty masz kulture
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
jaka znowu tradycja? a zapomniales juz o prawdziwych miejskich kibicach??? oni to dopiero szukaja zadymy i co? faktycznie jak i na wsi tak i w miescie sa osoby ktore nie potrafia si opanowac i szukaja zaczepki co tu w gole porownywac!
wiesniak to mieszkaniec wsi idioto i nikogo nie obchodzi jakie ma to slowo dla ciebie znaczenie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waldek napisał:
wole zeby mi sie obora zawalila niz zeby sasiad z gory mnie zalal lub drugi z boku wzniecil pozar wielce panie hrabio, jakos sie nie pochwaliles wypowiedza i nie udowodniles ze z miasta pochodzisz. a zapewne polowa twojej rodzinki i tak ze wsi pochodzi tylko o tym zapomniales
Walduś żle trafiłeś u nas kulturka nikt nie zalewa i nie wznieca pożarów (Moja enklawa Moje 2 piętro)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dj.sql napisał:
Najczęściej zadymy szuka jednak mieszkaniec wsi nie oszukujmy się taka tradycja
Zaczepki szukają ludzie którzy przeżyli wyładowywanie się rodziców na nim,czyli znęcali się bili go.Gdzie ojcieć jest pijakiem bądź matka.To tacy ludzie którzy zamiast uprawiać sztuki walki gdzie mogli by sie wyładować wolą oni się znęcać nad kimś i czuć że oni wkońcu są górą ale i na takich znajdą się lepsi.Nie chce nikogo obrażać ale od lat wiadomo że największa winna jest w wychowaniu i głupocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale konflikt ja pierdziele polecam ochłonąć i kawałek http://www.youtube.com/watch?v=_if7AU9bxOY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
razor napisał:
Ale konflikt ja pierdziele polecam ochłonąć i kawałek http://www.youtube.com/watch?v=_if7AU9bxOY
I idealnie pasuje do sytuacji na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wielu dyskotekach dochodzi do konfliktów, alkohol szumi w głowach, "krew nie woda", czasami młodzi muszą sobie coś "wyjaśnić" przy pomocy rąk i pięści. Ale ta Suchowola w niewytłumaczalny sposób przyciąga najgorsze instynkty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xs napisał:
cos jest nie tak przeciez jakby sie ktos do tego przyczynio to do tej pory oznaki na calym ciele byloby bardzo latwo zidentyfikowac golym okiem...
Zastanów się co piszesz. Gołym okiem to można identyfikowac sobie świeże zwłoki, na tych które są już w daleko posuniętym stadium rozkładu ( ciało w wodzie szybciej się rozkłada nawet w zimie) ciężko znaleźć jakieś ślady i jeżeli już to jest zadanie patologa sądowego. Wydaje mi się, że raport z autopsji będzie wskazywał na utopienie lub uduszenie bez udziału osób trzecich i po sprawie a jak było naprawdę byc może nigdy się nie dowiemy. Chłopak był posądzany o jakąś kradzież, może ktoś chciał mu przy pomocy pięsci wyjaśnić parę spraw? Kto wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu niektórzy mylą adresy chcieli do psychiatryka a trafili na dyskotekę eeeeeh Suchowola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tej dyskoteki bronia tylko gówniarze którzy nie mają gdzie sie wyszumiec. przeważnie ich rodzice nie wiedzą nawet ze są takimi pseudo klubowiczami. śmieszne. pisza co cc ma do tej sprawy?? ma bardzo dużo. ściąga tu róznych ludzi, ofiary i morderców. gdyby jej nie było to i oni zapwene by się nie spotkali. a wy dzieci kochane nie rozumiecie tego dopóki ta tragedia nie dotyczy was bezposrednio... nie badzcie tacy pewni ze jak jestescie tutaj co tydzień to jestesci bezpieczni... mieszkam tutaj i wiem co sie dzieje. jest coraz gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niemka napisał:
tej dyskoteki bronia tylko gówniarze którzy nie mają gdzie sie wyszumiec. przeważnie ich rodzice nie wiedzą nawet ze są takimi pseudo klubowiczami. śmieszne. pisza co cc ma do tej sprawy?? ma bardzo dużo. ściąga tu róznych ludzi, ofiary i morderców. gdyby jej nie było to i oni zapwene by się nie spotkali. a wy dzieci kochane nie rozumiecie tego dopóki ta tragedia nie dotyczy was bezposrednio... nie badzcie tacy pewni ze jak jestescie tutaj co tydzień to jestesci bezpieczni... mieszkam tutaj i wiem co sie dzieje. jest coraz gorzej.
A wiesz dlaczego jest coraz gorzej? Bo rodzice zamiast wychowywać swoje dzieci nie mają dla nich czasu a dzieciaki wiadomo, zamiast się uczyć wolą imprezować. Zresztą młodzież jest dzisiaj tak zdemoralizowana i nie wyznaje żadnych wartości oprócz wartości pieniądza i przyjemności. To nie wina jakiejś tam dyskoteki, bo jak nawet ją zamkną to ta głupia młodziez będzie jeździła w inne miejsca ale wina rodziców, że nie reagują albo reagują kiedy jest już za późno, ze nie uczą swoich dzieci opdpowiedzialności i szacunku dla drugiego człowieka, pozwalają aby ich dzieci piły alkohol co sobota na dyskotece a efekty są jakie widać - agresja i przemoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz racje ale dyskoteka też nie jest bez winy. powinni wpuszczac z dowodami bo nawet dzieci po 13 lat tu przyjezdzaja. widze jak sie zachowuja i co robią. zwróc im uwace to jeszcze w głowe dostaniesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niemka napisał:
masz racje ale dyskoteka też nie jest bez winy. powinni wpuszczac z dowodami bo nawet dzieci po 13 lat tu przyjezdzaja. widze jak sie zachowuja i co robią. zwróc im uwace to jeszcze w głowe dostaniesz
Nie ty masz zwracać im uwagę ale rodzice a jeżeli tego nie robią to znaczy, ze są nieodpowiedzialnymi opiekunami. A później jest płacz bo synalek po pijaku kogoś pobił albo zgwałcił czy coś ukradł. Dostaje taki nadzór kuratora i ma pretensje, ze on taki dobry tylko wszyscy się na niego uwzięli a to że kogoś pobił czy nadużywa alkoholu jest bez znaczenia. Nikt nie rodzi się zły ale jeżeli brakuje wzorca w rodzinie, jeżeli nie zwraca się uwagi na postępowanie dziecka to dziecko szukając akceptacji wsród równieśników będzie zachowywać się tak jak grupa a nie wyznając żadnych zasad etycznych bez problemu do tej grupy się dopasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich przeczytałem wszystkie komentarze na forum i w głowie sie nie mieści co niektórzy ludzie wypisują. nigdy nie byłem na tej dyskotece bo to dość daleko od miejscowości z której pochodzę. Bywałem na wielu dyskotekach i wiele rzeczy widziałem widziałem naganne zachowanie ochrony które nie powinno mieć miejsca nad czym ubolewam ale w wielu przypadkach widziałem a raczej spotkałem się z przypadkami gdzie uczestnicy imprez próbują wnosić na imprezy niebezpieczne narzędzia zagrażające zdrowiu i życiu innych uczestników imprez a ochrona im konfiskowała i oddawała właścicielowi który później przekazywał je policji nawet w głowach wam sie nie śni co uczestnicy próbowali w nosić na imprezy. Gazy, noże, pałki teleskopowe, były przypadki że i z kijami beysbolowymi po parkingu chodzili, kastety, a nawet i broń, wiec dziwię sie wypowiedziom co niektórym ze wszyscy którzy się bawią na imprezach to dobrze i grzeczne osoby bo tak nie jest. Najlepiej i najprościej całą winę za całe zło które zdarza sie na dyskotece zwalić na ochronę i właściciela dyskoteki. Co prawda nie znam akurat ochrony z tego klubu wiec nie chce stawać po niczyjej stronie i niechce być stronniczy ale czasem zastanówcie się co piszecie zanim zaczniecie całą sytuacje oceniać i ludzi. Dziwią mnie także wypowiedzi o wiejskich imprezach podam kilka przykładów club prima, kiedyś galaxa, club nokaut w trawnikach kto sie tam bawi z tego co zauważyłem to w 70% ludzie z lublina a czemu a dlatego to że na większości imprez w lublinie nie mają w stępu bo w dresikach i białych daszków nie wpuszczają bo jest selekcja i jeżdżą poaz miasto i tam część sie bawi a część rozrabia i szuka wrażeń z miejscowymi. Wydaje wam się że w lublinie jest inaczej też trafiają sie osoby które bawią sie i jest ok ale trafiają sie także i tacy którzy przychodzą wypić a potem szukają dymu. Współczuje rodzinie tego chłopaka bo to wielki ból i strata dla najbliższych stracić syna, brata wnuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...